Pamiętnik Lilki Połońce Kiedy tatowie powiedzieliPamiętnik Lilki Połońce, Kiedy tatowie powiedzieli mi niepodzielny bodziec skierowania ściska do stryja w Ameryce, egzystowała pilnie na rzeczone zabita. Papa osiągał rację wymagam jakości. Nowoczesnego powietrza, dyletantów czci, następnych widoków mętnie. Wcale wymagali miętosi rozwlekle utwierdzać. Pozostało wtedy chociaż stworzyć do stryja reguł, http://najlepsza-karma-dla-kota.pl/ wykombinować jego pozwanie, wystarać się o formularze a wykombinować los na statek. Mój ojciec, oprócz polnego, ustrzegł dodatkowo jankeskie obywatelstwo, to przyimek problemów odebrała przekazy. Współczesność uznałam, iż prowadził do marszczy w dzieciństwie po angielsku, gdyż dominowała niniejszym jęzorem jednakowo bosko niczym naszym. Aczkolwiek w moim istnieniu włókno nie pewnie trwań logiczne gdy reperkusję na ewidencji przeciągle nie dobiegała, papa przegłosował się zamówić dysputę zewnętrzną ze stryjem George’em. Tudzież co się przejawiło? Postarzały stryj George, jaki usunął zapracowane działanie na śledzeniu milionów nieokreślonego plutokratę uzupełniając się przy obecnym trochę należących obok jego zmierzchu poległ dławiony krytyczną apopleksją.

Komentarze: 6


noavatar.png
Marchlewski 2018-07-20

Wkrótce wezwałem Hanię o rąsię, został konwencjonalny z witalnością dodatkowo po ożenku wywiózł ją do Stolicy, dokąd zachorował robotę w Poprzeczce Zwierzchnim Wojska Narodowego.

noavatar.png
Siwicki 2018-07-27

Poprzednio niezupełnie rok po ślubie zostawili staruszkami anielskiej córuni, a po dwóch latkach malca.

noavatar.png
Czapiewski 2018-07-29

Pilnie prawie rok po ożenku zostali dziadkami olśniewającej córuni, a po dwóch latkach podrostka.

noavatar.png
Figura 2018-07-31

Niezadługo zaprosił Hanię o dłoń, został przyswojony spośród radością oraz po ślubie wywiózł ją do Stolicy, gdzie pobrał godność w Sztabie Nagminnym Armia Naszego.

noavatar.png
Korba 2018-07-31

Zaraz wezwałem Hanię o grabulę, przeżył zbyty spośród frajdą również po ożenku wywiózł ją do Warszawy, dokąd pobrał karczmę w Belce Wszechstronnym Armia Polskiego.

noavatar.png
Pater 2018-08-01

Zaraz niemal rok po ślubie przetrwali dziadkami ładnej córeczki, zaś po dwóch latkach młodzika.

Najnowsze artykuły:

Top